Powered by Smartsupp
  • Bezpieczne płatności i dostawa

banner_1215x200A.png


Bezpieczne płatności i darmowa dostawa w sklepie SzopMania.pl


Ponieważ absolutnie najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo Twoich zakupów, wybraliśmy jedną z najlepszych i najbardziej zaufanych platform płatniczych dostępnych na polskim rynku – platformę szybkich płatności internetowych Sky-Pay obsługiwaną przez Blue Media S.A.

Dzięki Sky-Pay szybko, sprawnie i co ważne, w pełni bezpiecznie zapłacisz za swoje zakupy. W przeciwieństwie do innych sklepów nie pobieramy od Ciebie ŻADNYCH dodatkowych prowizji za szybkie płatności internetowe.

Czemu wybraliśmy Sky-Pay? Przede wszystkim dla Twojego bezpieczeństwa i wygody. Żadna inna firma obsługująca płatności nie oferuje tak rozbudowanej listy sposobów płatności, a także tak sprawnego i niezawodnego systemu ich obsługi.

Dzięki współpracy ze Sky-Pay możemy zaproponować naszym Klientom wachlarz bezpiecznych i sprawdzonych form szybkich płatności Pay by link, takich jak mTransfer, Przelew24 Banku BZWBK, iPKO, płatności kartą płatniczą, 1-Click (VISA, VISA Electron, MasterCard i Maestro), BLIK oraz liczne możliwości płatności tak zwanym szybkim przelewem.


Bezpieczna przesyłka kurierska


Za bezpieczne dostarczenie Twojej przesyłki zawsze odpowiada renomowana firma kurierska. Nie powierzymy Twojej przesyłki przypadkowej osobie. Co ważne, każda wysyłana przez nas przesyłka jest dodatkowo ubezpieczona i odpowiednio zabezpieczona na czas dostawy.

Bezpieczna przesyłka kurierska


Oferujemy proste zasady darmowej przesyłki


Aby zagwarantować naszym Klientom najwyższą jakość oferowanych usług zdecydowaliśmy, że wszystkie zamówienia na kwotę wyższą lub równą 100 zł wyślemy na własny koszt. Więcej szczegółowych informacji na ten temat znajdziesz na stronie darmowa przesyłka.


Zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty naszego sklepu


Staramy się oferować Klientom jak najlepsze ceny, zachowując przy tym najwyższy możliwy standard obsługi. Więcej informacji o naszej działalności znajdziesz na stronie O nas.

W razie jakichkolwiek problemów lub dodatkowych pytań służymy pełną pomocą oraz wsparciem. Wszystkie możliwe metody kontaktu z nami znajdziesz na stronie kontaktowej serwisu SzopMania.pl