Powered by Smartsupp
  • Bezpieczne płatności i dostawa

800x132-bankpay.png


Bezpieczne płatności i darmowa dostawa w sklepie SzopMania.pl


Ponieważ absolutnie najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo Twoich zakupów, wybraliśmy jedną z najlepszych i najbardziej zaufanych platform płatniczych dostępnych na polskim rynku – platformę szybkich płatności internetowych Sky-Pay obsługiwaną przez Autopay S.A.

Autopay S.A. jest krajową instytucją płatniczą nadzorowaną przez Komisję Nadzoru Finansowego (KNF) i posiada zgodę Narodowego Banku Polskiego (NBP) na prowadzenie Systemu Płatności BlueCash. Posiada certyfikat PCI DSS i działa zgodnie z normą ISO 27001. Rozwiązania Autopay spełniają wymogi branżowych regulatorów: NBP, KNF i UODO.

Dzięki Sky-Pay szybko, sprawnie i co ważne, w pełni bezpiecznie zapłacisz za swoje zakupy. W przeciwieństwie do innych sklepów nie pobieramy od Ciebie ŻADNYCH dodatkowych prowizji za szybkie płatności internetowe.

Czemu wybraliśmy Sky-Pay? Przede wszystkim dla Twojego bezpieczeństwa i wygody. Żadna inna firma obsługująca płatności nie oferuje tak rozbudowanej listy najróżniejszych metod płatności, a także tak sprawnego i niezawodnego systemu ich obsługi.

Dzięki bezpiecznym płatnościom za pośrednictwem Sky-Pay możemy udostępnić naszym klientom blisko 400 najróżniejszych form płatności, takich jak: BLIK,  wygodne płatności 1-click, Pay by Link, szybkie przelewy, czy też raty online.

Oczywiście umożliwiamy naszym klientom również płatność za zamówienie kurierowi podczas odbioru przesyłki, czyli tak zwaną płatność za pobraniem.


Bezpieczna przesyłka kurierska


Za bezpieczne dostarczenie Twojej przesyłki zawsze odpowiada renomowana firma kurierska. Nie powierzymy Twojej przesyłki przypadkowej osobie. Co ważne, każda wysyłana przez nas przesyłka jest dodatkowo ubezpieczona i odpowiednio zabezpieczona na czas dostawy.

Bezpieczna przesyłka kurierska


Oferujemy proste zasady darmowej przesyłki


Aby zagwarantować naszym klientom najwyższą jakość oferowanych usług zdecydowaliśmy, że wszystkie zamówienia na kwotę wyższą lub równą 100 zł wyślemy na własny koszt. Więcej szczegółowych informacji na ten temat znajdziesz na stronie darmowa przesyłka.


Zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty naszego sklepu


Staramy się oferować klientom jak najlepsze ceny, zachowując przy tym najwyższy możliwy standard obsługi. Więcej informacji o naszej działalności znajdziesz na stronie O nas.

W razie jakichkolwiek problemów lub dodatkowych pytań służymy pełną pomocą oraz wsparciem. Wszystkie możliwe metody kontaktu z nami znajdziesz na stronie kontaktowej serwisu SzopMania.pl