• Darmowa przesyłka

Darmowa przesyłka, dostawa gratis

Bezpłatna, ekspresowa dostawa – proste zasady


Zamów w naszym sklepie olejki CBD lub inne produkty z oferty przed godziną 20:00, a dostarczymy je do Ciebie kurierem InPost lub do Paczkomatu już na drugi dzień!

Zawsze staramy się, aby nasza oferta była po prostu najlepsza i bezkonkurencyjna, dlatego postanowiliśmy znacznie obniżyć próg darmowej wysyłki. Każde zamówienie już od kwoty 100 zł wysyłamy ZA DARMO, na nasz koszt, również za pobraniem, czyli płatne kurierowi przy odbiorze. To wszystko bez żadnych limitów i ograniczeń wagowych. U nas obowiązują proste zasady:

  • zamówienie przed godziną 20:00 = dostawa na drugi dzień!
  • zamówienie za 100 zł lub więcej = przesyłka gratis!
  • to wszystko bez żadnych limitów i ograniczeń!
Olejki CBD naszej marki Kropla CBD wysyłamy również bezpieczną przesyłką kurierską w niezwykle atrakcyjnej cenie za granicę. Aktualnie obsługujemy następujące kraje: ✔️ Niemcy ✔️ Słowacja ✔️ Czechy ✔️ Austria ✔️ Belgia ✔️ Bułgaria ✔️ Chorwacja ✔️ Dania ✔️ Estonia ✔️ Finlandia ✔️ Francja ✔️ Grecja ✔️ Hiszpania ✔️ Holandia/Niderlandy ✔️ Irlandia ✔️ Litwa ✔️ Luksemburg ✔️ Łotwa ✔️ Portugalia ✔️ Rumunia ✔️ Słowenia ✔️ Szwecja ✔️ Węgry ✔️ Włochy ✔️


Jednak darmowa przesyłka to nie wszystko


Dla nas liczy się również bezpieczeństwo Twoich zakupów, dlatego bardzo staramy się dostarczyć Tobie usługę na najwyższym możliwym poziomie.

Dodatkowe atuty, które oprócz najlepszych cen i świetnych rabatów, jakie Tobie oferujemy to między innymi: certyfikat bezpieczeństwa gwarantujący bezpieczne zakupy, szybkie i niezawodne płatności internetowe oraz bezpieczna i co ważne, niezwykle sprawna dostawa już na drugi dzień od zamówienia.


Bezpieczne i wygodne zakupy z płatnościami Sky-Pay


Oprócz najwyższego poziomu zabezpieczeń bardzo ważna jest dla nas również wygoda naszych Klientów. Dlatego wybraliśmy jedną z najlepszych i najbardziej zaufanych platform płatniczych dostępnych na polskim rynku – platformę szybkich płatności internetowych Sky-Pay obsługiwaną przez Blue Media S.A.

Dzięki temu rozwiązaniu szybko, sprawnie i w pełni bezpiecznie zapłacisz za swoje zakupy. Co ważne, nie pobieramy za płatności internetowe ŻADNYCH dodatkowych prowizji.


Zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty naszego sklepu


Staramy się oferować Klientom jak najlepsze ceny, zachowując przy tym najwyższy możliwy standard obsługi.

W razie jakichkolwiek problemów lub dodatkowych pytań służymy pełną pomocą oraz wsparciem. Wszystkie możliwe metody kontaktu z nami znajdziesz na stronie kontaktowej serwisu SzopMania.pl