• Darmowa przesyłka

Darmowa przesyłka, dostawa gratis

Darmowa przesyłka – proste zasady


Staramy się, aby nasza oferta była po prostu najlepsza, dlatego postanowiliśmy znacznie obniżyć próg darmowej wysyłki. Każde zamówienie już od kwoty 150 zł wysyłamy za darmo, na nasz koszt, również za pobraniem. To wszystko bez żadnych limitów i ograniczeń wagowych. U nas obowiązują proste zasady:

  • zamówienie na 150 zł i więcej = przesyłka gratis!
  • bez żadnych limitów i ograniczeń

Jednak darmowa przesyłka to nie wszystko


Dla nas liczy się również bezpieczeństwo Twoich zakupów, dlatego bardzo staramy się dostarczyć Tobie usługę na najwyższym możliwym poziomie.

Dodatkowe atuty, które oprócz świetnych cen Tobie oferujemy to między innymi: certyfikat bezpieczeństwa gwarantujący bezpieczne zakupy, szybkie i niezawodne płatności internetowe oraz bezpieczna i co ważne, niezwykle szybka dostawa.


Bezpieczne i wygodne zakupy z płatnościami Sky-Pay


Oprócz najwyższego poziomu zabezpieczeń bardzo ważna jest dla nas również wygoda naszych Klientów. Dlatego wybraliśmy jedną z najlepszych i najbardziej zaufanych platform płatniczych dostępnych na polskim rynku – platformę szybkich płatności internetowych Sky-Pay obsługiwaną przez Blue Media S.A.

Dzięki temu rozwiązaniu szybko, sprawnie i w pełni bezpiecznie zapłacisz za swoje zakupy. Co ważne, nie pobieramy za płatności internetowe ŻADNYCH dodatkowych prowizji.


Zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty naszego sklepu


Staramy się oferować Klientom jak najlepsze ceny, zachowując przy tym najwyższy możliwy standard obsługi.

W razie jakichkolwiek problemów lub dodatkowych pytań służymy pełną pomocą oraz wsparciem. Wszystkie możliwe metody kontaktu z nami znajdziesz na stronie kontaktowej serwisu SzopMania.pl